Dlhodobé ubytovanie - študenti

 


Akademický rok 2021/2022 

Zmena poplatkov dlhodobo ubytovaných študentov

Na základe zhoršenej pandemickej situácie a opatrení, ktoré vyplývajú z nových pravidiel COVID automatu, ubytovateľ – IVVL pristupuje k zmene poplatkov za dlhodobé  ubytovanie. Bližšie informácie u Ing. Faguľovej (fagulova@ivvl.sk / 055 79 69 128).

  !!! COVID Automat - Košice - III. stupeň ohrozenia !!! 

 Inštitut vzdelávania veterinárnych lekárov poskytuje ubytovacie služby v režime „O T P “ 

Hosť pri nástupe na ubytovanie preukáže: 

  • potvrdenie o očkovaní proti ochoreniu COVID-19
  • potvrdenie o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19  (PCR / LAMP test - 72 hod.; ANG test - 48 hod)
  • potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19, nie staršie ako 180 dní

 


  

                Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov ponúka na základe voľných ubytovacích kapacít, dlhodobé ubytovanie pre študentov. Ubytovanie je kapacitne ohraničené na 12 ubytovacích buniek (24 dvojlôžkových izieb / 48 postelí). Ubytovacia bunka pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb, predsiene a sociálneho zariadenia (oddelená kúpeľňa a toaleta). V celom objekte je bezplatná wifi. Na poschodí je k dispozícií spoločenská miestnosť a kuchynka. IVVL sa nachádza asi 10 minút chôdze od Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie a v bezprostrednej blízkosti internátov UVLF.

              IVVL príjíma nových uchádzačov na základe počtu uvoľnených postelí. Záujemca o ubytovanie je povinný vypísať žiadosť o dlhodobé ubytovanie. Vyplnenú a podpísanú žiadosť, zašle poštou na adresu IVVL alebo oskenovaný dokument, na dole uvedený kontakt. Poradovník záujemcov je vytvorení na základe dátumu podania žiadosti. Následne IVVL kontaktuje žiadateľa z dovodu podpísania dohody o ubytovaní alebo zamietnutia žiadosti. Ak žiadateľ do určeného termínu dohodu nepodpíše, bude jeho miesto poskytnuté ďalším zaujemcom. 

  Žiadosť o dlhodobé ubytovanie - šk.r. 2022 /2023                Študent sa pri nástupe na ubytovanie preukáže občianskym preukazom a potvrdením o návšteve školy. Izba je pridelená vedením, k dispozícií má posteľ (matrac, vankúš, paplón, posteľná bielizeň), stolík, stoličku a nočnú lampu. V predsieni ubytovacej bunky sú spoločné šatníkové skrine a kúpeľná s toaletou. Upratovanie bunky si študenti zabezpečujú individuálne, pod pravidelnou kontrolou chyžnej. Smeti sa vyhadzujú dvakrát týždenne, okrem sviatkov a víkendov. Posteľnú bielizeň a šatstvo si študenti peru samostatne, využívať môžu vyčlenenú práčku na prízemí ubytovacej časti. Pranie je spoplatnená služba. Spoločná kuchynka je vybavená dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rúrou na pečenie, kanvicou a chladničkou.

 


Poplatok za ubytovanie :

! ! Ubytovacie poplatky je potrebné hradiť bezhotovostne – bankovým prevodom na účet (platobné údaje sa nachádzajú aj v dohode o ubytovaní) ! !

  • banka: Štátna pokladnica                              
  • číslo účtu: SK10 8180 0000 0070 0009 4432 (7000094432/8180)
  • variabilný symbol (VS): 09/2021 (mesiac/rok za ktorý je platba hradená; pri trvalom príkaze šk. rok)
  • správa pre prijímateľa: meno a priezvisko študenta
  • swift: SPSRSKBA

 

Cenník:

Jednolôžková izba  

200,00 € izba / kalendárny mesiac

Dvojlôžková izba 

105,00 € lôžko/ kalendárny mesiac

 

   

Kontaktná osoba:

Ing. Martina Faguľová,

e-mail: fagulova@ivvl.sk , tel.: 055/79 69 128