Dlhodobé ubytovanie - študenti

 


Akademický rok 2021/2022 - Nástup na ubytovanie študentov

Študenti, ktorým bolo pridelené ubytovanie, na základe Dohody o ubytovaní, sa môžu ubytovať v zariadení IVVL od 01. septembra 2021

 1. Pri príchode, sa študent zaeviduje na recepcií, predloží doklad totožnosti, potvrdenie o návšteve školy a fotografiu – formát cca 3 x 4 cm.
 2. Recepčná ho ubytuje, na vopred pridelenú izbu.
 3. Študent sa oboznámi s ubytovacím poriadkom.
 4. Ubytovanie za September je nutne uhradiť v plnej výške, do 10. dňa v mesiaci. Následne sa uhrádza, vždy aktuálny mesiac.
 5. PLatby je možné realizovať, len bankovým prevodom: IBAN - SK10 8180 0000 0070 0009 4432
 6. Heslo na wifi, je k dispozícií na recepcií.
 7. Posteľné obliečky Vám zabezpečí aj IVVL, v prípade zájumu, oslovte recepčnú.

 

 !!! COVID Automat - Košice - I. stupeň ostražitosti !!! 

 Inštitut vzdelávania veterinárnych lekárov poskytuje ubytovacie služby v režime „O T P “ 

Hostia sa pri nástupe na ubytovanie, musia preukázať jedným z uvedených dokladov:

 • potvrdením o očkovaní proti ochoreniu COVID-19,
 • potvrdením o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19  (PCR / LAMP test - 72 hod.; ANG test - 48 hod),
 • potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19, pred nie viac ako 180 dňami.

 


  

                Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov ponúka na základe voľných ubytovacích kapacít, dlhodobé ubytovanie pre študentov. Ubytovanie je kapacitne ohraničené na 12 ubytovacích buniek (24 dvojlôžkových izieb / 48 postelí). Ubytovacia bunka pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb, predsiene a sociálneho zariadenia (oddelená kúpeľňa a toaleta). V celom objekte je bezplatná wifi. Na poschodí je k dispozícií spoločenská miestnosť a kuchynka. IVVL sa nachádza asi 10 minút chôdze od Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie a v bezprostrednej blízkosti internátov UVLF.

              IVVL príjíma nových uchádzačov na základe počtu uvoľnených postelí. Záujemca o ubytovanie je povinný vypísať žiadosť o dlhodobé ubytovanie. Vyplnenú a podpísanú žiadosť, zašle poštou na adresu IVVL alebo oskenovaný dokument, na dole uvedený kontakt. Poradovník záujemcov je vytvorení na základe dátumu podania žiadosti. Následne IVVL kontaktuje žiadateľa z dovodu podpísania dohody o ubytovaní alebo zamietnutia žiadosti. Ak žiadateľ do určeného termínu dohodu nepodpíše, bude jeho miesto poskytnuté ďalším zaujemcom. 

  Žiadosť o dlhodobé ubytovanie - šk.r. 2021 /2022                Študent sa pri nástupe na ubytovanie preukáže občianskym preukazom a potvrdením o návšteve školy. Izba je pridelená vedením, k dispozícií má posteľ (matrac, vankúš, paplón, posteľná bielizeň), stolík, stoličku a nočnú lampu. V predsieni ubytovacej bunky sú spoločné šatníkové skrine a kúpeľná s toaletou. Upratovanie bunky si študenti zabezpečujú individuálne, pod pravidelnou kontrolou chyžnej. Smeti sa vyhadzujú dvakrát týždenne, okrem sviatkov a víkendov. Posteľnú bielizeň a šatstvo si študenti peru samostatne, využívať môžu vyčlenenú práčku na prízemí ubytovacej časti. Pranie je spoplatnená služba. Spoločná kuchynka je vybavená dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rúrou na pečenie, kanvicou a chladničkou.

 


Poplatok za ubytovanie :

! ! Ubytovacie poplatky je potrebné hradiť bezhotovostne – bankovým prevodom na účet (platobné údaje sa nachádzajú aj v dohode o ubytovaní) ! !

 • banka: Štátna pokladnica                              
 • číslo účtu: SK10 8180 0000 0070 0009 4432 (7000094432/8180)
 • variabilný symbol (VS): 09/2021 (mesiac/rok za ktorý je platba hradená; pri trvalom príkaze šk. rok)
 • správa pre prijímateľa: meno a priezvisko študenta
 • swift: SPSRSKBA

 

Cenník:

 

Jednolôžková izba  

190,00 € izba / kalendárny mesiac

Dvojlôžková izba 

95,00 € lôžko/ kalendárny mesiac

 

  


Kontakt na ubytovanie:

Ing. Faguľová Martina (055 - 79 69 128 / fagulova@ivvl.sk )