Dlhodobé ubytovanie - študenti

 


OZNAM:         Akademický rok 2021/2022

Študenti, ktorým bolo pridelené ubytovanie v školskom roku 2021/2022, sú povinní podpísať dohodu o ubytovaní. Urobiť tak musia v termíne od 22.06.2021 do 02.07.2021, osobne, v budove IVVL, alebo po vyžiadaní mailom, resp. poštou. 

Dlhodobé ubytovanie je limitované počtom postelí. Ak žiadateľ do určeného termínu dohodu nepodpíše, bude jeho miesto poskytnuté ďalším zaujemcom, podľa poradia. 


  

                Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov ponúka na základe voľných ubytovacích kapacít, dlhodobé ubytovanie pre študentov. Ubytovanie je kapacitne ohraničené na 12 ubytovacích buniek (24 dvojlôžkových izieb / 48 postelí). Ubytovacia bunka pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb, predsiene a sociálneho zariadenia (oddelená kúpeľňa a toaleta). V celom objekte je bezplatná wifi. Na poschodí je k dispozícií spoločenská miestnosť a kuchynka. IVVL sa nachádza asi 10 minút chôdze od Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie a v bezprostrednej blízkosti internátov UVLF.

 

              IVVL príjíma nových uchádzačov na základe počtu uvoľnených postelí. Záujemca o ubytovanie je povinný vypísať žiadosť o dlhodobé ubytovanie (stiahnuť). Vyplnenú a podpísanú žiadosť, zašle poštou na adresu IVVL alebo oskenovaný dokument, na dole uvedený kontakt. Poradovník záujemcov je vytvorení na základe dátumu podania žiadosti. Následne IVVL kontaktuje žiadateľa z dovodu podpísania dohody o ubytovaní alebo zamietnutia žiadosti.

 

                Študent sa pri nástupe na ubytovanie preukáže občianskym preukazom a potvrdením o návšteve školy. Izba je pridelená vedením, k dispozícií má posteľ (matrac, vankúš, paplón, posteľná bielizeň), stolík, stoličku a nočnú lampu. V predsieni ubytovacej bunky sú spoločné šatníkové skrine a kúpeľná s toaletou. Upratovanie bunky si študenti zabezpečujú individuálne, pod pravidelnou kontrolou chyžnej. Smeti sa vyhadzujú dvakrát týždenne, okrem sviatkov a víkendov. Posteľnú bielizeň a šatstvo si študenti peru samostatne, využívať môžu vyčlenenú práčku na prízemí ubytovacej časti. Pranie je spoplatnená služba. Spoločná kuchynka je vybavená dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rúrou na pečenie, kanvicou a chladničkou.

 


Poplatok za ubytovanie :

! ! Ubytovacie poplatky je potrebné hradiť bezhotovostne – bankovým prevodom na účet (platobné údaje sa nachádzajú aj v dohode o ubytovaní) ! !

  • banka: Štátna pokladnica                              
  • číslo účtu: SK10 8180 0000 0070 0009 4432 (7000094432/8180)
  • variabilný symbol (VS): 09/2021 (mesiac/rok za ktorý je platba hradená; pri trvalom príkaze šk. rok)
  • správa pre prijímateľa: meno a priezvisko študenta
  • swift: SPSRSKBA

 

Cenník:

 

Jednolôžková izba  

190,00 € izba / kalendárny mesiac

Dvojlôžková izba 

95,00 € lôžko/ kalendárny mesiac

 

  


Kontakt na ubytovanie:

Ing. Faguľová Martina (055 - 79 69 128 / fagulova@ivvl.sk )