Ponuka ubytovania

 

Inštitut vzdelávania veterinárnych lekárov

poskytuje ubytovacie služby v režime  " OTP ",

jedná sa o služby krátkodobého ubytovania v súvislosti s výkonom práce alebo podnikania či inej obdobnej činnosti a služby nevyhnutného ubytovania, za účelom návštevy zdravotníckeho zariadenia !

 

 Za osobu v režime " OTP " sa považuje:

a) osoba kompletne očkovaná,

b) osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19, nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu, v prípade antigénového testu, 

c) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

 

Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov v Košiciach celoročne ponúka krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie, blízko centra Košíc.

Ubytovacie zariadenie má celkovú kapacitou 90 lôžok, pozostáva z 3 apartmánov, 32 dvojlôžkových a 20 jednolôžkových izieb bunkového systému. Jednotlivé bunky sú tvorené dvoma izbami s predsieňou a sociálnym zariadením (samostatná toaleta a kúpeľňa). Pri obsadení jednej izby v bunke, druhú izbu neponúkame, aby sme zabezpečili súkromie našim hosťom. Neplatí pre ubytovanie skupiny.

Izby sú vybavené štandardne, majú LCD TV, bezplatné wifi pripojenie a chladničku v predsieni. Hneď pri objekte, sú hosťom k dispozícii dve bezplatné, kamerami monitorované parkoviská.


 

Ubytovanie si rezervujete: 

Recepcia IVVL :  tel.č. - 055 / 79 69 111

e-mail - recepcia@ivvl.sk
 

Skupinové ubytovanie:  objednávkový formulár  

Pre podrobnejšie informácie ohľadom skupinového ubytovania kontaktujte:

Vedúca prevádzky : tel.č. - 055 / 79 69 128

    e-mail - fagulova@ivvl.sk

 Strava nie je súčasťou ubytovacích služieb, individuálne si ju možete objednať v dennom bare VET BAR !